Diskuse na téma Oblečení pro mimča

21. 10. 2014 | Batole

kde je nakupujete, maminky? :)

Mája 29.11.2021

dost jsem nakupovala všude možně ale nejvíc asi taky na postylky-vybaveni.cz mimo jiné i další potřebné věci, je super že je to vše na jenom eshopu takže spousta ušetřeného času :-)

Alice 18.06.2021

Ahojky, já nakupuju tady https://www.postylky-vybaveni.cz/kojenecke-obleceni-3?page=367&section=vs-AjaxFilterPart mají tam moc krásné a neokoukané oblečení pro mimi :-) Narazila jsem na tu stránku poměrně nedávno, a koukám tam pořád a pořád co bych ještě objednala :-D mají toho tam spoustu:-)

VerčaZ 22.02.2015

Ty už jsem neviděla ani nepamatuji, bohužel to nějak upadlo, ale i mně se to líbilo :)

Gabuška 15.02.2015

Přesně, nad nějakou tou svítící jsem přemýšlela. Já když jsem bývala menší, tak nám rodiče lepili na stěnu svítící hvězdičky a komety a já jsem moc ráda usínala.

Liduška 26.01.2015

Ale jo, i stavebnici nějakou máme, je taková svítící, docela se vyjíma v dětském pokojíčku když se zhasne :P

VerčaZ 25.01.2015

My jsme teda dostali tuto hrací deku od rodičů http://www.dupydup.cz/hracky-2/deka-hraci-zelvicka-s-micky/ ale nevím, nemyslím si že by to bylo z internetu, každopádně je to to stejné a je to bezva :)

Gabuška 16.01.2015

Náhodou stavebnice, hračky nebo tak jste tam neobjednávaly?

VerčaZ 22.12.2014

Jooo, ta je moc pěkná, já jsem tam už pokoupila nějaké ty dupačky a teplejší oblečení do kočárku, tak snad tu zimu nějak přejdeme :)

Marketka15 14.12.2014

Já jsem zrovna teďka objednávala tuto vestičku http://www.dupydup.cz/bundy--vesty/vesta-pidilidi-fialova-2/ tak jsem moc zvědavá, jaká bude :)

Liduška 26.11.2014

Jojo, mám ho už delší dobu odzkoušený :) A to oblečení co tam mají je slaďoučké <3

VerčaZ 20.11.2014

Díky holky, a ty teda nakupuješ z tohoto obchodu?

Liduška 12.11.2014

Přesně jak říkají holky, zkus se podívat sem dupydup.cz, určitě narazíš na inspiraci :P

VerčaZ 29.10.2014

Já nakupuji pro úplného novorozence, takže ty nejmenší velikosti :) Je pravda, že v tomto je výhoda, že když koupíš větší, tak doroste a nemusíš nic řešit :) Jenže hlavní důvod je, aby materiál byl dobrý, abych nekupovala něco, cobude hnusné :)

Kacinka16 28.10.2014

Tak asi záleží na jak velké mimčo :P pro prťátka nakupuji na internetu asi je mi jedno jestli trefím nebo netrefím velikost, doroste do toho :D a pak už asi všde, stejně to časem roztrhá, zašpiní a tak podobně :D

Liduška 27.10.2014

Tak různě, kde na něco co se nám hodí narazím, tam něco koupím.. Občas na něco pěkného narazím na netu a zkusím to koupit, zatím jsem se doteď vždycky trefila do velikosti, naštěstí…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden vám přinese příležitost k introspekci a sebereflexi. Zkuste zpomalit a zamyslet se nad dosavadními úspěchy i neúspěchy. Je vhodný čas pro plánování budoucích kroků.V práci byste se měli zaměřit na nedořešené úkoly a projekty. Je p... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

41 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
11 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat